Organy i osoby zarządzające


Dyrektor
:
  • lek. Artur Borowicz

Rada Społeczna

  • organ inicjujący i opiniodawczy podmiotu tworzącego oraz doradczy Dyrektora WPR w Katowicach


Przewodnicząca Rady Społecznej:

  • Barbara Daniel


Członkowie Rady Społecznej:


  • Andrzej Szczeponek - Przedstawiciel Wojewody
  • Piotr Czarnynoga
  • Tadeusz Sadowski
  • Szymon Kozioł
  • Agnieszka Siemińska
  • Beata Drozdek - Twardowska
  • Michał Bieda
  • Krzysztof Laga
  • Ewa Michalik
  • Anna Pilarczyk - Sprycha

 

Zarząd Województwa Śląskiego, uchwałą nr 642/45/III/2007 z dnia 24.04.2007 roku, powołał z dniem 10.05.2007 roku, Pana Artura Borowicza na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.

Kadencja Rady Społecznej Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach trwa 4 lata.

Zgodnie z uchwałą Zarządu Województwa Śląskiego nr 138/89/V/2016 z dnia 26.01.2016 roku bieg kadencji nowej Rady Społecznej rozpoczął się z dniem 23.02.2016 roku.

Uchwałą Sejmiku Województwa Śląskiego nr V/35/19/2017 z dnia 20 marca 2017 roku odwołano Pana Bolesława Gębarskiego z funkcji przedstawiciela Sejmiku Województwa Śląskiego w Radzie Społecznej Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach i powołano w jego miejsce Pana Krzysztofa Lagę.



Wytworzył: Mirosława Pawełek (25 lipca 2014)
Opublikował: (25 lipca 2014, 12:11:26)

Ostatnia zmiana: Janusz Zagaja (5 kwietnia 2017, 09:50:53)
Zmieniono: Aktualizacja składu Rady Społecznej

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 4021

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij